NIMOTECH, s.r.o.

X. ročník praktického ultrazvukového kurzu ProVisio

X. ročník praktického ultrazvukového kurzu ProVisio

04. 11. 2022 - Praktický ultrazvukový kurz ProVisio

Dovolujeme si Vás pozvat na již desátý ročník praktického ultrazvukového kurzu ProVisio pořádaného ve dnech 4. - 5. listopadu 2022 v hotelu Kaskáda**** v Kuřimi u Brna.

Tento kurz je součástí mezinárodního edukačního programu ProVisio Ultrasound Education. ProVisio je dvoudenní kurz zaměřený na aplikaci ultrazvuku v gynekologii a porodnictví s důrazem na praktickou část.

První den bude věnován bloku přednášek – Screeningu v prvním a druhém trimestru, gynekologii a novinkám ve 3D/4D technologii.

Po přednáškách jsme pro Vás připravili občerstvení v restauraci hotelu a bowlingový turnaj. Předpokládané ukončení společenského večera je 24:00 hod.

Druhý den bude věnován již výhradně praktickým aplikacím. Účastníci budou rozděleni do tří skupin. Každá skupina se postupně zúčastní následujících praktických témat:

1. Screening v prvním trimestru - live vyšetření

2. Screening v druhém trimestru - live vyšetření

3. 3D/4D/5D zobrazení - základy a postupy

 

K dispozici Vám budou tři ultrazvuková pracoviště. Hlavní důraz bude kladen na praktické vyšetření, v rámci hands-on aplikací je plánováno vyšetření těhotných žen.

Registrační formulář naleznete zde: Formulář. V případě Vašeho zájmu proveďte prosím registraci, co nejdříve, kapacita kurzu je omezena na 30 účastníků. Při registraci bude brán ohled na pořadí přijatých přihlášek. Kurz bude bodově ohodnocen.

Informace o hotelu naleznete na www.golfbrno.cz. Cena ubytování zahrnuje snídani a volný vstup do wellness centra.

 

Těšíme se na Vaši účast.