XII. edice praktického ultrazvukového kurzu ProVisio
Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

dovolujeme si Vás pozvat na již desátý ročník praktického ultrazvukového kurzu ProVisio pořádaného ve dnech 4. - 5. listopadu 2022 v hotelu Kaskáda**** v Kuřimi u Brna.

Tento kurz je součástí mezinárodního edukačního programu ProVisio Ultrasound Education. ProVisio je dvoudenní kurz zaměřený na aplikaci ultrazvuku v gynekologii a porodnictví s důrazem na praktickou část.

První den bude věnován bloku přednášek – Screeningu v prvním a druhém trimestru, gynekologii a novinkám ve 3D/4D technologii.

Po přednáškách jsme pro Vás připravili občerstvení v restauraci hotelu a bowlingový turnaj. Předpokládané ukončení společenského večera je 24:00 hod.

Druhý den bude věnován již výhradně praktickým aplikacím. Účastníci budou rozděleni do tří skupin. Každá skupina se postupně zúčastní následujících praktických témat:
1. Screening v prvním trimestru - live vyšetření
2. Screening v druhém trimestru - live vyšetření
3. 3D/4D/5D zobrazení - základy a postupy

K dispozici Vám budou tři ultrazvuková pracoviště. Hlavní důraz bude kladen na praktické vyšetření, v rámci hands-on aplikací je plánováno vyšetření těhotných žen.

V příloze naleznete registrační formulář. V případě Vašeho zájmu proveďte prosím registraci, co nejdříve, kapacita kurzu je omezena na 30 účastníků. Při registraci bude brán ohled na pořadí přijatých přihlášek. Kurz bude bodově ohodnocen.

Informace o hotelu naleznete v přiloženém souboru nebo na www.golfbrno.cz. Cena ubytování zahrnuje snídani a volný vstup do wellness centra.


Těšíme se na Vaši účast.

Ing. Petr Paulík
vedoucí oddělení diagnostiky

Nimotech, s.r.o. - generální zástupce spol. Samsung Medison Co., Ltd.

NIMOTECH, s.r.o.
Šumavská 416/15, 602 00 Brno, Czech Republic
Tel.: +420 549 246 688, Fax: +420 549 245 759
E-mail: nimotech@nimotech.cz WEB: www.nimotech.cz

      


Kapacita kurzu je naplněna...